Përlot Barbana Dini: Mungesën tënde nuk e mbush as bota! (FOTO LAJM)

Barbara Dini , motra e Ergi Dinit, 22 vjeçarit që vdiq tragjikisht ne nje aksident, duket se nuk gjen dot ngushëllim.

Ajo në Instagramin e saj i ka kushtuar Ergit disa fjalë që duket se peshojnë mjaft dhimbje.

“Nje pjese e imja iku bashke me ty,per te mos u kthyer me kurre...Mungesen tende nuk e mbush as gjithe bota!,” përfundon Barbana në rrjete sociale.

Barbana ka deklaruar se Ergi për të ka qënë një vëlla i pandashmë dhe se do të jetë pjesë e saj gjithmonë. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2018, ora 10:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori