"Përkëdhelje me këta të dy", Arbana Osmani poston foton e ëmbël nga shtëpia (FOTO LAJM)

Arbana Osmani wshtw kthyer nga pushimet pwr t'ju pwrkushtuar totalisht djalit tw sja Jon.

Në një foto të ëmbël nga shtëpia, Arbana Osmani ka treguar dashurinë e Jonit për kafshët. Me një kotele në krah që përkëdhelet me Jonin, Arbana Osmani shkruan:

“Përkëdhelje me këta të dy”.

Të qeshur dhe duke shijuar momentet pranë njëri-tjetrit, Arbana dhe Joni duken me të lumtur se kurrë.
Shtuar më 11/07/2019, ora 16:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori