Përgatituni për verën, këto janë 6 trendet e "detyrueshme" të këtij viti (FOTO LAJM)

Kapelja e “peshkatarit”
Stilistët e famshëm si Alberta Ferreti apo Giambattista Valli e kanë aprovuar këtë tendencë dhe ne duket të jemi përballë një trendi të padiskutueshëm tashmë… Këtë kapele do e shohim kudo këtë verë!
Kohët e fundit stina e verës duket si një ëndërr, por, në fund të fundit, ju e dini që jemi të gjithë ëndërrimtarë, apo jo?

Rikthimi në “jetë” apo në “shoqëri” duket të jetë eventi më i shumëpritur nga të gjithë këtë vit dhe për këtë gjë, duhet të jemi të përgatitur! Çfarë do të jetë në modë këtë verë?

Më lart kemi listuar 6 trendet e aprovuara nga moda në sezonin e ri!

Shtuar më 09/04/2020, ora 18:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori