Përfundimisht pa kaçurrela, Albano Bogdo ndryshon totalisht look (FOTO LAJM)

Albano Bogdo, aktori i humorit ka bërë sërish ndryshime në pamjen e tij të jashtme. Pas heqjes të shumë kilogramëve, aktori ka vendosur të guxojë këtë herë, duke prerë flokët.

Kaçurelat e tij, me të cilat indetifikohej ka vendosur t’i presë dhe të bëjë një model flokësh shkurt, që në fakt ka ngjallur shumë reagime në rrjet.

Edhe mjekrën aktori e ka hequr dhe ka lënë vetëm mustaqe. Duket ndryshe me këtë pamje të re, por edhe njërën nga vetullat e tij ai e ka qethur në një pjesë.

Albano Bogdo është pjesë e shoë "Klanfornia" dhe është një nga aktorët që pëlqehet më shumë.

Shtuar më 13/12/2019, ora 13:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori