Performanca me gjarpërinjtë rrezikon Nicki Minaj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Videoja më e fundit e Nicki Minaj ka ndezur debat, kjo për shkak të përmbajtjes me natyrë seksuale. Por ndërsa këngëtarja po përgatitet për një performancë të pazakontë të dielën, kur do jetë edhe MTV Video Awards, ka ndodhur një incident i pazakontë.

Një nga kërcimtaret që shfaqet në videon e saj është kafshuar nga një gjarpër. Mësohet se ajo nuk ndodhet në rrezik për jetën. Mendohet se gjarpri është një anakonda rreth 2 metra dhe nuk është helmues. /albeu.com/
Shtuar më 23/08/2014, ora 11:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori