Për tu dukur stil këtë vjeshtë, kjo xhaketë është "e detyrueshme" (FOTO LAJM)

Teksa vjeshta është duke trokitur dalëngadalë, janë vënë re edhe modelet e veshjeve që do të kryesojnë këtë sezon të ri.

Mes shumë variantesh, xhaketa në ngjyrë të zezë, lëkurë do të jetë një ‘must’ këtë vjeshtë. Këtë model kanë qenë fillimisht personazhet e njohur të huaj që e kanë prezantuar, ndër to dhe Irina Shayk.

Në disa vende ku vjeshta ka nisur të ndihet edhe me temperaturat e ulta, kjo xhaketë ka qenë zgjedhja e parë e shumë personave.

Pra nëse jeni ende në mëdyshje se çfarë të blini për këtë sezon, tashmë e keni të qartë se ky model xhaketë nuk duhet të mungojë kurrësesi në garderobën tuaj.

Shtuar më 19/09/2020, ora 11:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori