Për të gjithë kuriozët, kështu dukej mbretëresha në rininë e saj (FOTO LAJM)

Në vitin e 92-të të jetës, moda dhe pamja nuk janë prioriteti numër një i mbretëreshës Elizabeth, por para se Meghan dhe Kate të elipsonin pallatin mbretëror, ishte ajo.

Si dukej në moshë të re mbretëresha?

Më poshtë do të gjeni fotorralla nga rinia e saj, në kohën kur nuk vishte kapele shumëngjyrëshe që kombinojnë me fundet tipike të saj.

Mbretëresha duket e bukur sa ska, dhe e meriton kurorën mbi kokë./albeu.com/
Shtuar më 08/03/2020, ora 20:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori