Për të dashurin dhe paragjykimet, 44-vjeçarja humb 65 kg në pak muaj (FOTO LAJM)

Një 44-vjeçare i vuri vetes kusht që të humbte gjysmën e peshë së saj para ditës së dasmës, por ky ndryshim drastik nuk erdhi thjesht për shkak të dasmës, por nga dashuria që ajo ndjente për Mattheë.

Një ditë Claire Williams, kishte dëgjuar disa persona të flisnin rreth lidhjes së saj me Mattheë, dhe dëgjoi shprehje të tilla: Se si ai mund të qëndronte me një femër kaq të shëndoshë.

E ndjerë keq nga kritikat, jo për veten e saj, por për Mattheë, ajo vendosi të binte në peshë. E nga 127 kg që ajo ishte, arriti në 64 kg.

Në fund të fundit, tregon ajo, nuk kishte ndonjë gjë për të humbur pasi kg e humbur mund t’i rifitonte serish nëse Mattheë nuk e pëlqente më të dobët.

Shtuar më 05/10/2019, ora 13:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori