Për kë është xheloze Vesa Luma? (FOTO LAJM)

Vesa Luma dhe Big Basta , pas një kohe të gjatë shkëputjeje nga njëri-tjetri, më në fund u bashkuan përsëri.

Ata tashmë janë në Zelandë. Duket se ata po kalojnë mjaft bukur në shoqërinë e njëri-tjetrit. Së fundmi Vesa duket se është ndjerë pak xheloze për djalin e saj dhe Big Bastën.

Këtë herë këngëtarja ka publikuar një foto ky at e bir shfaqen më të qeshur se kurrë në shoqërinë e njëri-tjetrit. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2018, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori