Për herë të parë, kjo është fytyra ëngjëllore e vajzës së Blendi Fevziut (FOTO LAJM)

Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të ndjekur në Shqipëri.

Pavarësisht popullaritetit ai ka zgjedhur që t'a mbajë familjen larg vëmendjes së mediave.

Por, dashuria për të voglën e shtëpisë e ka bërë atë të thuejë shumë herë rregullat.

Pas shumë fotosh pa fytyrë, Blendi Fevziu ka prezantuar më së fundi vajzën e tij të vogël, Alis.

Ajo është rritur goxha dhe duket goxha e lidhur me moderatorin e preferuar të politikës. /albeu.com/Shtuar më 30/01/2018, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori