Për herë të parë, Ilva Tare publikon foto nga gëzimi familjar (FOTO LAJM)
Gazetarja e njohur, Ilva Tare për herë të parë ka publukuar një foto ku shfaqet mes dy fëmijëve dhe bashkëshortit të saj.

Ajo ka postuar në Instagram një foto, teksa vajza e saj Melodi feston 5-vjetorin e lindjes.

‘Si rriten keshtu dhe vetem kur sheh qe ka feste ne shtepi! Ne ditelindjen e Mel’, shkruan gazetarja krah fotos.

Ndërsa foto ka marrë shumë komente, të cilat e urojnë Melodinën dhe familjen e saj.

Reagimi i Ilvës
Humbled by your ëishes!
#mel5
#myfamily Si rriten keshtu dhe vetem kur sheh qe ka feste ne shtepi❤️! Ne ditelindjen e Mel #fourofus
Shtuar më 05/07/2020, ora 18:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori