Për herë të parë, Eliza Dushku zbulon porteretin e të birit (FOTO LAJM)

Eliza Dushku ka treguar për herë të parë portretin e djalit të saj 3 muaj pas lindjes.

Shkak është bërë festa e Halloween-it, për të cilën Eliza bashkë me partnerin u maskuan si dy skelete.

Ata shfaqen mjaft të dashuruar duke mbajtur të voglin në krah, i cili është veshur si marinar.

Peter i dhuron një puthje bashkëshortes ndërkohë që ajo mban vogëlushin në krahë.

Aktorja dhe partneri i saj Peter Palandjian vendosën që vogëlushin e tyre ta pagëzojnë me emrin Philip Bourne Dushku Palanjian ( dhe do ta thërrasin shkurt Bourne).
Shtuar më 02/11/2019, ora 15:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori