"Pavllo im": Adrola Dushi bën publike lidhjen me modelin (FOTO LAJM)

Modelja e njohur Adrola Dushi është komentuar gjatë në mediat rozë jo vetëm për karrierën e saj si modele por edhe përsa i përket jetës së saj private.

E përsa i përket jetës private kishte kohë që në media flitej për lidhjen e saj me modelin të quajtur Pavllo.

Dhe ditën e djeshme me anë të një foto ku shfaqej Adrola së bashku me modelin të lumtur ka bërë më në fund publike lidhjen e saj.

Pavllo im’ ka shkruar Adrolafoto ku më pas kanë vërshuar komentet.

Nga ana tjetër edhe modeli Pavllo Zevgo ka ndarë një foto me Adrolën në Instastoryn e tij.
Shtuar më 21/08/2019, ora 09:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori