Pattinson mendon të braktisë Los Anxheles (FOTO LAJM)

Pas romancës së re, një tjetër ndryshim vihet re në jetën e aktorit Robert Pattinson.

Ai po mendon të shkëputet nga Los Anxheles dhe të rikthehet në vendlindje. Në një intervistë për revistën “The Independent Radar”, 28-vjeçari ka deklaruar se nuk e lidh më asgjë me Los Anxheles dhe se këtë e ka kuptuar disa javë më parë.

Ende nuk e dimë pse ka ardhur ky vendim, e nëse kjo lidhet edhe me dashurinë që ndjen për këngëtaren britanike që si emër arti përdor FKA. /albeu.com/

Shtuar më 30/09/2014, ora 10:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori