Pasi e imiton, Beatrix Ramosaj i shkon Noizyt në koncert (FOTO & VIDEO)

Imitimi që Beatrix i bëri Noizy-t në spektaklin “Your Face Sounds Familiar” ishte aq perfekt saqë nuk mund të mos vihej re edhe nga vetë reperi i cili dha pëlqimin e tij.
Më pas kjo u pasua me një status të këngëtares dedikuar 30 vjeçarit të cilin e quante shembull dhe e falenderonte për muzikën e mirë. Kaq mjaftoi që ndjekësit të hamendësonin se Trixa dëshironte të bëhej anëtarja më e re e grupit OTR, duke sfiduar kështu edhe ish mikeshën Encën.

Ajo vetë ende nuk e ka pranuar diçka të tillë, megjithatë veprimi i fundit flet ndryshe. Mbrëmjen e së shtunës Noizy mbajti koncertin e radhës në një nga clubet e Tiranës dhe Beatrix ishte aty…për ta ndjekur dhe shijuar performacën e tij.

Jo vetëm kaq, këngëtarja ka kënduar thuajse çdo këngë të reperit atë natë. Të jetë kjo një shenjë e dëshirës së saj për t’u bërë një OTR apo thjesht për një bashkëpunim me Noizyn? /intv.al/


Shtuar më 16/05/2017, ora 13:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori