Pasi çmendi OKB-në, çfarë bën Ivanka Trump në mes të Nju Jork-ut (FOTO LAJM)

Fëmijët e Donald Trump u mblodhën dje për një drekë speciale në Nju Jork, në nder të ditëlindjes së gjyshes së tyre.

Don Jr, Ivanka dhe Eric u fotografuan në Manhattan me nënën dhe gjyshen e tyre. Në foto duket qartë Ivanka, e veshur me të bardha duke takuar gjyshen 93-vjeçare.


Ndërsa. Don Jr. shoqërohej nga bashkëshortja Vanessa dhe vajza e tyre Chloe. Fotografët arritën që të kapnin edhe dhuratat e shumta që ata kishin blerë për gjyshen, e cila festoi ditëlindjen e saj të 93, disa ditë më parë.

Kjo drekë e Ivankës vjen pas “stuhisë” që ajo shkaktoi me veshjen në mbledhjen e OKB-së.
Shtuar më 25/09/2019, ora 10:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori