Pasardhësit komik, kur rracat e ndryshme të qenëve bien në dashuri (FOTO LAJM)

Newfoundland dhe Border Collie
Gjithmon këlyshët e vegjël janë shumë të ëmbël dhe bëjnë çdo njëri fare lehtë për vete.

Ama kur rraca te ndryshme të qenve sjellin në jetë këlysh, këta sa tërheqës kthehen dhe në komik.

Së bashku me rracat e prindërve të tyre në fotogalerinë e mësipërme po ju njohim me këta këlyshvegjël. /Albeu.com
Shtuar më 19/09/2019, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori