Pas tragjedisë fëmijët vazhdojnë të luajnë mbi liqenin e ngrirë të Kasharit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Gjatë kohës që polumbarët kërkonin trupin e 12¬vjeçarit që u mbyt tragjikisht në rezervuarin e Mëzezit, fëmijë të tjerë janë fotografuar nga “Panorama” duke luajtur mbi liqenin e ngrirë të Kasharit.

Këta fëmijë rrezikojnë jetën e tyre duke luajtur mbi liqenin që ka ngrirë për shkak të temperaturave të ulëta që kanë përfshirë gjithë
Shqipërinë ditët e fundit.

Në të njëjtën mënyrë ra në liqen i mituri, i cili po luante mbi akull me motrën e tij. Edhe pse kjo e fundit u hodh në ujë për ta shpëtuar, nuk ia doli dot./Albeu.com/


Shtuar më 11/01/2017, ora 18:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.