Pas thumbave publik me Rudinën, Bieta Sulo: Emisioni im trefish më i shikuar (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e djeshme moderatorët Alban Dudushi dhe Bieta Sulo si rrallë herë i pamë në një intervistë sëbashku si çift.

Ata rrëfyen për ‘Binjakët Show’ detaje nga jeta private, karriera profesionale dhe planet e së ardhmes.

Si¢ dihet gjerwsisht emisionet e Bietws dhe Rudinws i pwrkasin tw njwtit orarw dhe pwrgjithwsisht trajtojnw tematika tw njwjta duke u parw nw publik si konkurrente.

Bieta u pyet nga Romeo dhe Donald Veshaj se a e kishte ftuar Rudina Magjistari në emision. Moderotorja iu përgjigjj shkurt pyetjes me një "Jo".

Bieta nuk la pa përmendur se edhe pse sipas saj nuk ka një matës së saktë të audiencës televizive, sipas ‘You tube’ emisioni i saj në Top Channel është trefish më i shikuar se ai i Rudinës.


Shtuar më 14/12/2020, ora 11:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori