"Pas pilafit", Noizy kujtohet dhe uron Besin dhe Xhensilën (VIDEO)
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku bënë padyshim një nga dasmat më madhështore dhe më të bujshme ndonjëherë.

Çifti i dhanë fund beqarisë në një ceremoni martesore përrallash, por tek tani reperit Noizy, që është edhe mik i çiftit, i është kujtuar për t’ia uruar martesën.

Për këtë ai ka zgjedhur fjalët më të mira duke shkruar:

“Urime o bisha @bes_kallaku. U trashegofshi me jete te gjate. Cifti me i mir ne bote. @xhensilamyrtezaj”. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2017, ora 09:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori