Pas përfundimit të "Eurovision", Jonida Maliqi falenderon mbështetësit (FOTO & VIDEO)
Pas përfundimit të “ Eurovision”, këgëtarja Jonida Maliqi ka zgjedhur të falenderojë mbështetësit me anë të një postimi në “Instagram”.

Ajo ka zgjedhur të falenderojë këdo me atë të kartolinës prezantuese të Shqipërisë në këtë kompeticion. “Përvojë e mrekullueshme”:- shkruan këngëtarja.

Ajo arriti të kaplonte zemrën e mijra fansave nga e gjithë bota por fatkeqsisht nuk arriti të triumfonte. Megjithatë ne jemi krenarë për Jonidën. Edhe njëherë tregoi se është një artiste plot vlera dhe që ngre lart emrin Shqipëri.
Shtuar më 19/05/2019, ora 14:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori