Pas Noizyt, edhe Lori Hoxha i bashkohet çmendurisë (FOTO LAJM)

Lori Hoxha shpeshherë ka treguar se është një vajzë e guximshme se së i pëlqejnë sfidat por këtë herë ajo e ka treguar se nuk trembet nga asgjë.

Blogerja e njohur ka provuar hedhjen me parashutë dhe ka ndarë me miqtë e saj disa çaste nga kjo eksperiencë emocionuese.

Lori e ka cilësuar si një ditë super argëtuese.

Si gjithmonë asaj nuk mund t’i mungonte stili i veçantë në të veshur.

Ndërkohë dhe Noizy ka ndarë dje të njëjtën eksperiencë me fansat. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2017, ora 17:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori