Pas Noizyt, edhe Florit i duhet të përballojë këtë në doganë (FOTO LAJM)

Super artisti nga Shqipëria, Flori Mumajesi i njohur për shumë projekte të cilat për vite me rradhë mbetën ''Hite'' të padiskutueshme në industrinë shqiptare, duket se ka pasur probleme në doganë.

Flori dhe grupi i tij, Klajdi Haruni, Bruno dhe DJ Vicky, duket se janë nisur për një koncert ne Suedi, por i'u është dashur të presë gjatë në radhë.

Kaq është dashurFlori të frymëzohet për të bërë këto video dhe t’i ndajë më vonë me ndjekësi tnë Insatasory.

Sigurisht nuk kanë munguar as dozat e humorit që ai dhe grupi i tij i sjellin gjithmonë. /albeu.com/
Shtuar më 26/01/2018, ora 13:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori