Pas super festës në shtëpinë e Ledrit, Sara surprizohet edhe në Gjermani (FOTO LAJM)

Sara Hoxha është tashmë është një nga emrat më të lakuar dhe me të komentuar në shoëbizin shqiptar.

E dashura e reperit Ledri Vula, është një pritje të fëmijës së parë.

Ajo organizoi një ‘Baby Shoëer’ në tetor me miqtë dhe familjen, ndërsa kësaj radhe u befasua me një festë tjetër.

Bukuroshja ndau me ndjekësit e saj në rrjetet sociale pamje nga festa, në të cilën thotë se kjo u realizua nga disa mikesha të saj në Gjermani.

Shtuar më 17/11/2020, ora 09:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori