Pas ndarjes së bujshme nga Natalia, Maluma kapet "mat" me të dashurën e re (FOTO LAJM)

Pasi u nda nga modelja Natalia, Maluma është fotografuar në krahët e një tjetër vajze.

Personi i cili ka tërhequr vëmendjen e tij është Susana Gomez një person aspak i njohur në botën e showbizit.

Kolumbiani është fotografuar me atë në rrugët e Los Angeles të veshur të dy matchy-matchy me bluzë me kapuçë ku shkruhet edhe “Hawai”, titulli i këngës së Malumas që bëri namin.

Maluma, e kishte kombinuar bluzën me pantallona të shkurtra të verdha dhe një palë atlete portokalli.

Shtuar më 22/10/2020, ora 17:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori