Pas ndarjes me milionerin, modelja pushton rrjetin (FOTO LAJM)

Që kur u nda me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses të paparë.

Ajo nuk i kursen fotot provokuese dhe numri i fansave sa vjen e e rritet më shumë.

Justyna shquhet për tipin e hapur dhe postimet e shpeshta ndaj edhe për pak javë ka arritur 600 mijë folloëers.

Për më tepër mund të ndiqni vetë galerinë për të kuptuar se pse bukuroshja ka aq shumë ndjekësa. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2019, ora 14:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori