Pas ndarjes Loredana dhe Mozzik bien dakord, çifti merr këtë vendim për Hanën (FOTO LAJM)

Pas ndarjes, Loredana dhe Mozzik janë fokusuar te muzika dhe kanë premtuar projekte të reja, pavarësisht se anuluan koncertin e përbashkët që kishin planifikuar.

Por pas dore nuk kanë lënë gjënë më të rëndësishme, vajzën e tyre të vogël, për të cilën do të kujdesen së bashku.

Madje ata kanë marrë një vendim për llogarinë e Hanës në Instagram në të cilën ka pasur disa ndryshime së fundi.

Llogaria menaxhohej vetëm nga Loredana por tashmë, biografia e saj është përditësuar duke shtuar edhe babin Mozzik.

Duket se ish-çifti do të vijojë secili me postimet e veta të fotove dhe videove nga momentet që kalojnë me vajzën e tyre.
Shtuar më 16/10/2019, ora 09:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori