Pas marrëveshjes, Hahn gjen kohë të bëjë shaka me Cipras (FOTO LAJM)
Pas ceremonisë së nënshkrimit të marrëveshjesanën greke të Liqenit të Prespës, delegacionet e larta shtetërore të Maqedonisë dhe Greqisë kanë kaluar në anën e Maqedonisë, ku në Oteshevë do të kenë një drekë të përbashkët.

Në shenjë miqësie, Zoran Zaev dhe Hahn i dhuroi kravatën Aleksis Ciprasit, edhe pse kryeministri grek asnjëherë nuk mban kravatë
Shtuar më 17/06/2018, ora 12:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori