Pas Luanës, Aurela Hoxha provokon me fustanin e kuq (FOTO LAJM)

Duket se moda e fustanit të kuq nuk do të ndalet e do të pasohet tek VIP-at. Pas zhurmës që krijoi Luana Vjollca me të çarën e fustanit, për të cilën mori një vëmëndje të madhe dhe në rrjetet sociale, tashmë të njëjtën taktikë ndjek edhe Aurela Hoxha. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 15:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori