Pas Ledrit, edhe Majk arratiset me pushime (FOTO LAJM)

Reperi i njohur Majk, i cili është bërë shumë i diskutuar dhe i kërkuar në tregun muzikor duket se ka nisur pushimet.

Ai së fundmi përmes rrjetit social ‘Instagram’, ka treguar se është duke qëndruar në Tiranë, duke udhëtuar edhe nëpër qytetet e tjera të Shqipërisë.

Reperi nuk ka zbuluar se me kë është i shoqëruar.

Ndërkohë e gjithë vera e tij pritet të jetë e ngarkuar me koncerte dhe projekte të reja. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2017, ora 16:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori