Pas largimit nga Babastars, Cozman merr vendimin drastik (FOTO LAJM)

Labeli muzikor, "Babastars" duket se dalë ngadalë po shformohet, pasi shumë pjestarë të grupit janë larguar.

Më i fundit ishte, Cozman i cili rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve me anë të një videoje të publikuar ku shkruante se do të largohej nga grupi.


“U kërkoj falje fansave për anulimin e koncerteve, por dua të filloj gjëra të reja. Nuk mundem më me repera fallco, këta nuk ishin askush. Kështu që kam bërë një pushim që të pushoj dhe të rregulloj disa gjëra. Unë do të vij, por këtë herë do të vij ndryshe", shprehej Cozman.

Pak pas kësaj deklarate, reperi ka marrë vendimin e papritur dhe i ka hequr nga lista e miqve të gjithë personat që ndiqte në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2019, ora 14:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori