Pas komenteve dyshuese, Morena Taraku dhe Jason Derulo shfaqen vetëm në dhomë (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme këngëtari me famë botërore, Jason Derulo ka festuar ditëlindjen e tij.

Artisti i njohur ka mbushur 30 vjeç dhe në këtë ditë të veçantë ka marrë me qindra urime nga fansat dhe miqtë e tij më të afërt.

Megjithatë urimi që ne na ka rënë më shumë në sy ishte ai i këngëtares shqiptre Morena Taraku.

Këngëtarja eka uruar nëpërmjet një postimi në Instastory dhe në foto shfaqet bashkë më Jason Derulo.

Ata duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin teksa qëndrojnë ulur në një kolltuk dhe Morena në dorë mban një gotë shampanjë.

“Gëzuar ditëlindjen Jason Derulo”, shkruan MorenaInstagram.

Kujtojmë se ata ndjekin njëri-tjetrinInstagram dhe Jason i komenton herë pas herë këngëtares në fotot e saj në Instagram.
Shtuar më 23/09/2019, ora 14:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori