Pas divorcit të bujshëm, Kourtney kapet “mat” me mashkullin misterioz (FOTO LAJM)

Të enjten mbrëma në Malibu, 39- vjeçarja u fotografua përkrah dikujt tjetër.

Teksa shëtiste me burrin misterioz, Kourtney Kardashian dukej tepër e lumtur dhe ehhh.. gjuha e trupit, ajo tregon gjithçka.

Këto foto vijnë fill pas deklaratës së Kardashian- it se dëshiron të bjerë sërish në dashuri.

Dhe mesa duket ka rënë, por të gjithë duan të dinë kush është mashkulli misterioz. Deri tani askush nuk e di. /albeu.com/
Shtuar më 26/01/2019, ora 17:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori