Pas divorcit, Angelina Jolie kapet duke shitur me tezga në mes të rrugës (FOTO LAJM)

Aktorja e preferuar e shqiptarëve, filmat e të cilës me siguri i keni parë të gjithë, Angelina Jolie është fotografuar duke shitur në rrugë së bashku me fëmijët e saj.

43-vjeçarja dhe fëmijët po shisnin në një tezgë në Los Angeles ushqim organik për qentë.

Fituesja e çmimit Oscar ishte ulur në një cep të tavolinës me tre fëmijët e saj më të vegjël, binjakët 10-vjeçarë Knox dhe Vivienne dhe Shiloh 12-vjeç, duke pritur për të shitur mallrat e tyre.

Kujtojmë që Angelina ka qenë shumë e komentuar dy vitet e fundit për divorcin nga Brad Pitt dhe luftën e tyre për të fituar kujdestarinë e fëmijëve.
Shtuar më 26/01/2019, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori