Pas dasmës, Nora relaks në jacuzzi me motrën (FOTO LAJM)

Pas ditës së dasmës e cila mori vëmëndjen e duhur, tashmë Nora Istrefi i tregon fansave se çdo gjë ka shkuar ashtu siç ajo dëshironte, ndërsa ka gjetur pas relaks me motrën e saj.

Pas shumë ditësh të mbushura me emocion nga dasma e saj me Robertin, Nora relaksohet në një jacuzzi.

Ajo ka postuar në rrjetin social Facebook, një foto ku së bashku me motrën e saj por relaksohen në jacuzzi dhe buzëqeshja nuk mungon. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2014, ora 16:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori