Pas Beatrixit, është Albani ai që e tepron me skenat erotike në klip (VIDEO)
Pëlqej
Alban Ramosaj është një nga këngëtarët më të talentuar dhe gjithashtu është një nga djemtë më të dashur të showbizit shqiptar.

Pas disa kohësh qetësi Albani i është rikthyer muzikës me një videoklip të ri të cilin e kishte paralajmëruar.

Kënga akoma pa dalë mirë u diskutua për shkak të titullit .
Albani ka guxuar që në titull “Bitchi i mesnatës” dhe skenatklip janë vërtet shumë provokuese.

klip shfaqet modelja Alesia Noka e cila luan rolin e një vajzë materialiste e cila kërkon lidhje në shkëmbim të parave.

Para Albanit ishte motra e tij Beatrix Ramosaj qe u kritikua shume per skenat e tepruara ne klip./albeu.com/
Shtuar më 17/07/2017, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori