Pas Arianës, kështu ushtron Afrona në palestër (FOTO LAJM)

Gjatë ditës së sotme, kemi parë se si bashkëshortja e Ermali ushtronte në palestër për të arritur linjat perfekte trupore.

Pas saj, Afrona e Bleros publikoi një video në Insta-Story në të cilën shihet duke ushtruar shumë në palestër, sigurisht edhe kjo me të njëjtin qëllim.

Kujtojmë që Blero dhe Afrona janë ndër çiftet më të komentuara në showbizin shqiptar. /albeu.com/
Shtuar më 04/12/2017, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori