Partnerja e moderatorit publikoi foton më domethënëse në këtë 8 Mars (FOTO)

Pëlqej
Partnerja e moderatorit dhe gazetarit Alban Dudushi, Bieta Sulo ka bërë një nga postimet më të veçanta për ditën e 8-marsit.

Ajo ka publikuar një fotorrjete sociale duke i dhënë gji djalit të saj Kroi Art.

Krahas kësaj foto ajo ka shkruar: “Ore, kerkoni sa te doni te drejta te barabarta ju djem e burra, ca privilegje na jane dhene neve ne kete jete,”-përfundon Bietarrjete sociale. /albeu.com/
Shtuar më 08/03/2018, ora 19:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori