Partneri i ri i Arbanës, dikur i fejuar me Rudina Dembecajn (FOTO LAJM)

Arbana Osmani është duke përjetuar një histori dashurie me regjisorin e emisionit "Dua Të Të Bëj Të Lumtur", Eduart Grishaj.

Por Eduardi dikur ishte i fejuari i moderatoresa Rudina Dembecaj, lidhje e cila shkoi deri në fejesë mes të rinjve në vitin 2011, por mori fund pak kohë më pas skruan pranorama plus.

Rudina tregonte se ishte njohur në Edin në një televizion lokalqytetin e Shkodrës. Ata kishin 4 vjet lidhje dhe vendosën të fejoheshin në një festë të vogël me familjet, buzë detit në Shëngjin.

Sot Eduarti punon krah Arbanës dhe është regjisori i emisionit “Dua të të bëj të lumtur”. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2019, ora 23:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori