Partia Demokratike në zi, ndahet nga jeta aktivisti i djathtë (FOTO LAJM)

Ditën e sotme ka ndërruar jetë anëtari i Kryesisë së Degës se PD në Malësinë e Madhe Gjonarin Lulatin.

Lulati është një ndër aktivistët më të hershëm të së djathtës në Malësinë e Madhe.

Postimi i Partisë Demokratike:

Demokratët e Malësisë së Madhe humbën sot Gjonarin Lulatin, anëtarin e Kryesisë së Degës dhe një ndër aktivistët tanë më të hershëm.

Ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe demokratëve në Malësinë e Madhe për humbjen e njeriut të tyre të dashur.
Shtuar më 31/10/2020, ora 22:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori