Paris Hilton, 8 mijë dollarë për një qenush (FOTO LAJM)

Paris Hilton ka qenë gjithmonë e dashuruar me qenushët, duke kujtuar këtu Tinkerbell, qenin e saj që prej 14 vitesh, i cili ngordhi pak kohë më parë.

Por 35 vjeçarja e ka “zëvendësuar” humbjen e saj me një shok të ri.
Biznesmenia ka shpenzuar 8 mijë dollarë për një qenush të ri, me të cilin ka postuar dhe foto në Instagram.

Në njërën prej tyre ajo shkruan: “E dua qenin tim të vogël, supermodelin tim, jam ende në kërkim të një emri të përshtatshëm për të, si mendoni për Diamond Baby dhe Love Bug?”/albeu.com/
Shtuar më 15/10/2016, ora 23:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori