Para kamerave, konkurrenti i "Big Brother" i zbërthen reçipetat bukuroshes brune (FOTO LAJM)

“Big Brother” në Greqi vazhdon transmetimin, pavarësisht pandemisë. Panagiotis Varouxis duket se ka një pëlqim të veçantë për Christina Orfanidou. Në njw nder episodet e fundit kamerat kapin momentet teksa ai i zbërthen reçipetat bukuroshes.

Të dy ishin ulur dhe bisedonin jashtë shtëpisë, por Panagiotis Varouxis u tregua mjaft dinak. Teksa po diskutonin të gjithë bashkë, ai i vuri dorën pas shpinës duke zbërthyer të brendshmet.

Pas incidentit, Christina Orfanidou kërkoi të shkonte në tualet. Ajo u shqetësua dhe i kërkoi që një veprim të tillë të mos e bëjë më para publikut.
Shtuar më 20/10/2020, ora 13:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori