Para kamerave, konkurrenti i "Big Brother" i zbërthen reçipetat bukuroshes brune (FOTO LAJM)

“Big Brother” në Greqi vazhdon transmetimin, pavarësisht pandemisë. Panagiotis Varouxis duket se ka një pëlqim të veçantë për Christina Orfanidou. Në episodin më të fundit kamerat kapin momentet teksa ai i zbërthen reçipetat bukuroshes.

Të dy ishin ulur dhe bisedonin jashtë shtëpisë, por Panagiotis Varouxis u tregua mjaft dinak. Teksa po diskutonin të gjithë bashkë, ai i vuri dorën pas shpinës duke zbërthyer të brendshmet.

Pas incidentit, Christina Orfanidou kërkoi të shkonte në tualet. Ajo u shqetësua dhe i kërkoi që një veprim të tillë të mos e bëjë më para publikut.


Shtuar më 23/09/2020, ora 11:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori