Para dhe pas, si dukej Jonida Maliqi 11 vjet më parë (FOTO LAJM)

Jonida Maliqi shpesh është akuzuar për operacione plastike, të cilat Jonida nuk i ka pranuar.

Mirëpo, mëngjesin e sotëm këngëtarja e njohur ka publikuar disa pamje të vjetra ku shihet duke kënduar këngën “S’jam balad” së bashku me Rovena Dilon dhe Eugent Bushpepajn.

Kjo këngë është xhiruar në vitin 2008 dhe ajo që bie në sy është pamja shumë ndryshe e Jonidës.

Jonida shfaqet me flokë të shkurtër dhe të lyer bjond platin dhe me vetulla të holla, shumë më ndryshe nga sa jemi mësuar ta shikojmë. /albeu.com/
Shtuar më 25/03/2019, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori