Para dhe pas ndërhyrjeve, VIP-at me silikon (FOTO LAJM)

Mesa duket, për të qëndruar sa më gjatë në tregun muzikor dhe jo vetem, duhet të sakrifikosh me operacionet plastike. Të paktën këtë kanë dëshmuar në një pjesë të madhe të personazheve të botës së show bizzit, të cilët kanë kryer ndërhyrje estetike.

Shumë prej personazheve nuk e kanë pranuar të kenë kryer ndonjë ndërhyrje, e ndërsa disa të tjerë justifikohen se e kanë pasur të nevojshëm për shkak të problemeve shëndetësore. /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2015, ora 15:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori