Pantallonat me xhepa do bëjnë namin këtë vjeshtë dhe ja si duhet t’i veshim (FOTO LAJM)

Teksa jeni duke menduar se si do të visheni vjeshtën e vitit 2019, ELLE na prezanton kryefjalën e këtij sezoni. Pantallonat me xhepa që të krijojnë idenë e ushtarëve do të rikthehen në modë dhe pritet që të bëjnë namin.

Më lartë keni të ilustruara me foto disa mënyra si t’i kombinoni sipas iconstyle.
Shtuar më 23/08/2019, ora 14:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori