Panariti feston ditëlindjen i rrethuar me speca e pjeshka (FOTO LAJM)

Stafi i Ministrisë së Bujqësisë nuk ka haruar pa i bërë një festë surprizë për ditëlindje Edmond Panaritit.

Në këtë 56 vjetor, dhuratat kanë qënë simbolike dhe me një domethënie të veçantë.

Në zyrë stafi i ka vendosur në një tryezë dhjetra kilogram me speca, karota, pjeshka dhe fruta e perime të tjera. /albeu.com/
Shtuar më 01/06/2016, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori