Pamjet e fundit të gazetarit amerikan të vrarë nga ISIS (FOTO VIDEO)
Këto janë pamjet e fundit të fotografuara dhe të filmuara nga gazetari James Foley, para se të ekzekutohej nga grupi terrorist ISIS.

Imazhet dëshmojnë se gazetari ishte i vendosur për ti shkuar deri në fund betejës së tij të drejtë për të mbrojtur civilët në Siri.

Puna e madhe e gazetarit në terren ka bërë të mundur që të sillen pamje dramatike direkt të luftës së ashpër civile që po zhvillohet në shtetin sirian.

video shihet teksa ka shpërthime dhe gjuajtje me armë. /albeu.com/
Pamjet e fundit të gazetarit amerikan të vrarë nga ISIS

Shtuar më 22/08/2014, ora 16:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori