Pamjet e fëmijës që po e trondisin botën (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Ushtarët kurdë kanë gjetur një fëmijë i cili besohet se ka qëndruar i shtrirë dhe i ekspozuar në diell për 24 orë në një shkretëtirë, afër Sinjarit.

Femija i cili në momentin që është gjetur, ishte pothuajse i paralizur po trajtohet në një spital për shkak të tharjes së syve nga nxehtësia e madhe, mirëpo mjekët besojnë se ky dëmtim mund të përmirësohet. Mendohet, se arsyeja e braktisjes ka qenë frika nga të shtënat e ISIS'it.


Shtuar më 18/08/2014, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori