Pamje tronditëse! Shtëpia gati të rrëzohet pas shirave të rrëmbyeshëm (FOTO & VIDEO)
Pëlqej
Një video tronditëse kap momentin e një shtëpie në buzë të një mali, pasi shiu i rrëmbyer i shkatërroi themelet.

Moti i keq që përfshiu Durban në Afrikën e Jugut, bëri që të paktën 15 persona të raportohen të vdekur dhe shumë të tjerë të zhdukur, përcjell albeu.com.

Shtëpia e cila u postua në Tëitter, tregon një shtëpi të balancuar në mënyrë të pasigurt në baltën e lagur.

Shumica e shtëpivë duken se kanë përfunduar në rrënoja pas shiraverrëmbyeshëm. /albeu.com/

Pamje tronditëse! Shtëpia gati të rrëzohet pas shirave të rrëmbyeshëm (FOTO LAJM)

Shtuar më 12/10/2017, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori